Порядок прийняття документів для призначення СУБСИДІЇ обговорили керівники ЦНАПу і Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області


У нараді взяли участь начальник Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Олександр Супряга, його заступник Віталій Таран, директор департаменту ЦНАП Олег Ткаченко, його заступники - Павло Царук, Ігор Волошин та начальник управління Інна Каланбет.

Під час заходу йшлося про деталі виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України», оскільки з 1 жовтня виплачувати призначені органами соціального захисту населення субсидії буде Пенсійний фонд України. Із 1 грудня Фонд буде і призначати, і виплачувати субсидії та пільги.

Учасники зустрічі обговорили всі можливі варіанти прийому документів для призначення субсидій та шляхи покращення для максимальної зручності містян.

Остаточне рішення з цього питання буде ухвалено найближчим часом і повідомлено містянам.

#МійЦНАПЧеркаси, #ВсебудеЦНАП, #ЧеркасиЦНАП