Плануємо розробити логотип


Для більшої впізнаваності та ідентифікації ЦНАПу, ми вирішили розробити власний логотип. Для цього запросили проконсультуватися фахівців – представників навчальних закладів Черкас, де викладаються дизайнерські дисципліни.

На зустріч завітали викладачі і студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Черкаського державного технологічного університету, Східноєвропейського університету економіки і менеджменту імені Рауфа Аблязова, Черкаського бізнес коледжу, Черкаського художньо-технічного коледжу, а також наш колега Андрій Поліщук, начальник відділу реклами та дизайну міського середовища департаменту архітектури та містобудування.

У ході консультацій вирішено оголосити конкурс серед студентського та викладацького середовища Черкас на кращу розробку логотипу. Сам логотип оберуть під час голосування самі черкащани. Про всі деталі умов та ходу конкурсу, буде повідомлено додатково.

Зазначаємо, що всі охочі також можуть долучитися до конкурсу, подавши свої пропозиції на нашу електронну адресу – cnap_cherkasy@ukr.net


#МійЦНАПЧеркаси, #ВсебудеЦНАП, #ЧеркасиЦНАП