РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО НАДАННЯ ОКРЕМИХ ПОСЛУГ У ПЕРІОД ДІЇ ВОЄННОГО СТАНУ


На численні звернення черкащан інформуємо щодо  можливості надання окремих адміністративних послуг у ЦНАПі м. Черкас у період дії воєнного стану, а саме:
🔹  реєстрації/ зняття з реєстрації місця проживання;
🔹  державної реєстрації та змін до відомостей про фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб;
🔹  державної реєстрації права власності на нерухоме майно.
У зв’язку  із військовою агресією Російської Федерації проти України з 24 лютого 2022 року державне підприємство «Національні інформаційні системи» тимчасово призупинило роботу Єдиних та Державних реєстрів інформаційної системи Міністерства юстиції.
Таке рішення прийнято з метою недопущення будь-яких несанкціонованих дій з інформацією Реєстрів  з боку ворога та для забезпечення збереження і захисту відомостей, які у  них містяться, а також у зв’язку із численними кібератаками.
Строк, на який призупинено роботу Реєстрів, наразі не є конкретно визначеним та буде залежати від воєнної обстановки в Україні та у  Києві.
Зважаючи на це, з 24 лютого 2022 року і дотепер послуги з реєстрації чи зняття з реєстрації місця проживання, державної реєстрації та змін до відомостей про фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, державної реєстрації права власності на нерухоме майно у ЦНАПі м. Черкас не надаються.
Про відновлення надання вказаних послуг буде поінформовано на офіційному сайті Центру надання адміністративних послуг м. Черкас https://cnap.ck.ua/  та на офіційній Фейсбук-сторінці https://www.facebook.com/CNAPCherkasy.
Консультації за номером телефона: 33-07-01 з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00, перерва на дезінфекцію приміщення з 13.00 до 14.00.