Опис послуги

Код
04-02
Назва
Зняття з реєстрації місця проживання/перебування
Строк надання
1 днів
Платність послуги
Інформаційна картка

Необхідні документи

Для чоловіків:

  1. Паспорт/посвідка, ID-картка з додатком або витягом з Демографічного реєстру про прописку.
  2. У віці з 17 до 27 років необхідно додати приписне посвідчення, а з 27 до 60 років - військовий квитокабо документ, який його замінює (для військово зобов’язаних), у разі звільнення від військової служби подається відповідний документ.
  3. Квитанція про сплату адміністративного збору 13 грн. 60 коп.
  4. Будинкова книга вразі реєстрації в будинку у приватному секторі.
  5. Довіреність уповноваженої особи (уразі видання довіреності іноземною державною установою, обов’язково подається переклад такого документа завірений нотаріально).
  6. Довіреність уповноваженої особи (уразі видання довіреності іноземною державною установою, обов’язково подається переклад такого документа завірений нотаріально).

Для жінок :

  1. Паспорт/посвідка, ID-картка з додатком або витягом з Демографічного реєстру про прописку.
  2. Квитанція про сплату адміністративного збору 13 грн. 60 коп.
  3. Військовий квиток (для військово зобов’язаних ).
  4. Будинкова книга вразі реєстрації в будинку у приватному секторі.

Для дітей:

1. Свідоцтво про народження для дітей віком до 14 років (з додатком Ф13 про прописку у разі наявності) або паспорт громадянина України з додатком Ф13 або витягом з Демографічного реєстру про прописку.

2. Квитанція про сплату адміністративного збору 13 грн. 60 коп.

3. Будинкова книга вразі реєстрації в будинкуу приватному секторі.

4.Присутність обох батьків з паспортами або у разі присутності одного з батьків – посвідчена нотаріально заява-згода другого з батьків на прописку дитини, або довіреність (уразі видання довіреності іноземною державною установою, обов’язково подається переклад такого документа завірений нотаріально) від нього на право вчинення таких дій від його імені.

У разі відсутності батька – додається документ на підтвердження даного факту: витяг з Державного реєстру актів цивільного стану, який підтверджує статус одинокої матері; свідоцтво про смерть; рішення суду про позбавлення батьківських прав.

Довіреність уповноваженої особи (уразі видання довіреності іноземною державною установою, обов’язково подається переклад такого документа завірений нотаріально).

Примітка: Уразі видання свідоцтва про народження іноземною державною установою, обов’язково подається переклад такого документа завірений нотаріально.

Бланки заяв

ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА
Сервіс, що надає змогу забронювати дату та час прийому в офісі ЦНАП