Опис послуги

Код
17-11
Назва
Внесення змін до декларації про початок виконання будівельних робіт
Строк надання
2 днів
Платність послуги
безоплатно
Інформаційна картка

Необхідні документи

1, 2 Повідомлення про зміну даних у зареєстрованій декларації про початок виконання будівельних робіт, в якому враховано зміни за формою встановленого зразка.

3. Заява згідно абзацу другого пункту 15 Порядку виконання підготовчих та будівельних робіт, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 466 «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт» (із змінами);

Один примірник повідомлення про зміну даних у зареєстрованій декларації про початок виконання підготовчих робіт, у якому враховано зміни згідно абзацу другого пункту 15 Порядку виконання підготовчих та будівельних робіт, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 466 «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт» (із змінами) за формою встановленого зразка.

Підстава для одержання адміністративної послуги:

1. У разі коли право на будівництво об’єкта передано іншому замовнику або змінено осіб, відповідальних за проведення авторського і технічного нагляду під час виконання будівельних робіт, а також у разі коригування проектної документації на виконання будівельних робіт в установленому законодавством порядку під час виконання будівельних робіт.

2. У разі зміни генерального підрядника чи підрядника (якщо підготовчі або будівельні роботи виконуються без залучення субпідрядників), зміни об’єкта будівництва /присвоєння йому адреси під час реалізації експериментального проекту 3 присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна.

3. Виявлення замовником технічної помилки (описки, друкарської, граматичної, арифметичної помилки) у зареєстрованій декларації про початок виконання будівельних робіт або отримання відомостей про виявлення недостовірних даних.

Подається замовником (його уповноваженою особою) через центр надання адміністративних послуг чи через електронний кабінет шляхом подання засобами програмного забезпечення Єдиного державного веб-порталу електронних послуг або надсилається рекомендованим листом з описом вкладення до центру надання адміністративних послуг:

1 .протягом трьох робочих днів після змін.

2. протягом трьох робочих днів 3 дня самостійного виявлення технічної помилки або отримання відомостей про виявлення недостовірних даних.

ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА
Сервіс, що надає змогу забронювати дату та час прийому в офісі ЦНАП