Опис послуги

Код
17-10
Назва
Внесення змін до повідомлення про початок виконання підготовчих робіт
Строк надання
5 днів
Платність послуги
безоплатно
Інформаційна картка

Необхідні документи

1. Повідомлення про зміну даних у повідомлення про початок виконання підготовчих робіт, у якому враховані зміни згідно пункту 13 Порядку виконання підготовчих та будівельних робіт, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 466 «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт» (із змінами) за формою встановленого зразка.

2. Заява згідно з статтею 39' Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та абзацом другим пункта 15 Порядку виконання підготовчих та будівельних робіт, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 466 «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт» (із змінами) за формою встановленого зразка.

Один примірник повідомлення про зміну даних у повідомлення про початок виконання підготовчих робіт згідно з статтею 39 ' Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та абзацу другого пункту 15 Порядку виконання підготовчих та будівельних робіт, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 466 «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт» (із змінами) за формою встановленого зразка.

Підстава для одержання адміністративної послуги:

1. У разі якщо право на будівництво об’єкта передано іншому замовнику або змінено осіб, відповідальних за проведення авторського і технічного нагляду під час виконання підготовчих робіт.

2. Виявлення замовником технічної помилки (описки, друкарської, граматичної, арифметичної помилки) у поданому повідомленні про початок виконання підготовчих робіт або отримання відомостей про виявлення недостовірних даних

Подається замовником (його уповноваженою особою) через центр надання адміністративних послуг або через електронний кабінет шляхом подання засобами програмного забезпечення Єдиного державного веб-порталу електронних послуг або заповнюється та надсилається рекомендованим листом з описом вкладення до центру надання адміністративних послуг:

1. протягом трьох робочих днів після змін;

2. протягом трьох робочих днів 3 дня самостійного виявлення технічної помилки або отримання відомостей про виявлення недостовірних даних.

ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА
Сервіс, що надає змогу забронювати дату та час прийому в офісі ЦНАП