Опис послуги

Код
17-05
Назва
Внесення змін до декларації про готовність до експлуатації об’єкта
Строк надання
10 днів
Платність послуги
безоплатно
Інформаційна картка

Необхідні документи

1. Заява згідно з статті 39' Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та пункту 22 Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 461 «Питання прийняття % експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів» (в чинній редакції) за формою встановленого зразка;

2.Декларація, в якій враховані зміни згідно з статтею 39' Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та пункту 22 Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 461. «Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів» (в чинній редакції) за формою встановленого зразка.

Щодо об’єкта, який належить до III категорії складності (клас наслідків (відповідальності) СС2), заява подається в довільній формі, до якої додаються засвідчені в установленому порядку копії документів, що підтверджують зміни.

Подається замовником особисто або надсилається відповідному органу державного архітектурно-будівельного контролю рекомендованим листом з описом вкладення через центр надання адміністративних послуг чи через електронний кабінет.

Бланки заяв

ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА
Сервіс, що надає змогу забронювати дату та час прийому в офісі ЦНАП