Опис послуги

Код
09-01
Назва
(Місто) Видача довідки з державної статистичної звітності з кількісного обліку земель про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями (6-зем)
Строк надання
14 днів
Платність послуги
безоплатно
Інформаційна картка

Необхідні документи

Для громадян:

1

Заява

2

Копія витягу або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців. (для юридичних осіб та фізичних осіб підприємців)

3

Копія паспорта(1,2 сторінки, місце проживання) та копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера. (для фізичних осіб)

4

Копія викопіювання з плану міста з нанесеними "червоними" лініями видане не раніше 2012 року (масштаб 1:1000, 1:2000, 1:5000 )

5

Копії правовстановлюючих документів наіснуючий об’єкт нерухомого майна та витягу про державну реєстрацію права власності на нерухоме майно.

6

Копія документу, що посвідчує право власності, користування земельною ділянкою( державний акт на право власності на земельну ділянку, договір оренди землі абодержавний акт на право постійного користування землею, договір суперфіції, договір купівлі-продажу земельної ділянки.

7

Копія геодезичних обмірів (виконані землевпорядною організацією)

Для юридичних та фізичних осіб підприємців:

1

Заява

2

Копія паспорта(1,2 сторінки, місце проживання) та копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

3

Копія технічного паспорту на існуючий об’єкт нерухомого майна

4

Копії правовстановлюючих документів наіснуючий об’єкт нерухомого майна та витягу про державну реєстрацію права власності на нерухоме майно.

5

Копія довідки про наявність співвласників домоволодіння (БТІ)

6

Копія документу, що посвідчує право власності, користування земельною ділянкою( державний акт на право власності на земельну ділянку, договір оренди землі абодержавний акт на право постійного користування землею, договір суперфіції

7

Копія геодезичних обмірів (виконані землевпорядною організацією) або план розподілу земельної ділянки

для ділянок, що розташовані в садівничих товариствах

8

Копія довідки голови правління товариства (кооперативу), що підтверджує членство в кооперативі та користування певною земельною ділянкою.

9

Схема садівничого товариства із зазначенням земельної ділянки (надається головою товариства)

Бланки заяв

ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА
Сервіс, що надає змогу забронювати дату та час прийому в офісі ЦНАП